Nusa Penida viešbučiai

Tiek daug jūsų klausia apie viešbučius Nusa Penidoje.. Bet iš tiesų, dalinti rekomendacijas labai sunku, nes kas man patiko… jums gali būti visai neaktualu. Todėl nusprendžiau pasidalinti savo mylimiausiomis vietelėmis ir jas šiek tiek aprašyti, jog žinotumėt ko tikėtis. Tačiau ši sala auga nepaprastu greičiu ir per du metus joje nuo 20 svečių namų jau yra keli šimtai. Todėl čia kaip diena taip naujiena. Būtinai skaitykite atsiliepimus.

Visada sakau, jog vienam viešbutis gamtoje gali virsti tobulomis atostogomis su džiunglių simfonija, o kitiems tai reikš bemieges naktis ir nuo baimės pašiurpusią odą..

1.Semabu hills. Ši vieta yra viena prabangiausių visoje saloje. Stovi aukštai ant kalno, todėl atsiveria puikus saulėlydžiu ir ugnikalnio Agung vaizdas. (Prabangos lygis saloje ir Balyje LABAI skiriasi, todėl kai sakau “prabangi“, tai lyginant su visa likusia Nusa Penidos dalimi). Apsistoti čia patogu, nes yra ir restoranas, o norint pavalgyti kitose vietose turite vairuoti motorolerį arba naudotis visai nepigiu viešbučio transportu.

2. Daphilla Cottage. Labai jauki ir rami vietelė. Pliusas, jog kambariai ne pastate, o atskirais namukais, tai suteikia daugiau privatumo. Taip pat vietoje galima pavalgyti daug paprastų patiekalų. Tačiau kaip ir pirmoje vietoje jūs turite vairuoti motorolerį, nes sala dar nepritaikyta pasivaikščiojimams.

3. Kubu Ganesh. Vieta yra pasakiška. Tikras rojaus kampelis jei atvykstate lietaus sezonu, nes didelė pieva bus žalia ir aplink nebus žmonių tik jūs. Tačiau šioje vietoje kaip ir visoje saloje, nors prie pat kranto, tačiau tai nereiškia, jog galėsite maudytis. Labai priklauso vanduo nuo mėnulio, bus pakilęs ar nusileidęs. Paprastai po pietų atsiveria nuostabūs koralai kur galima snorklinti. Kitas šios vietos ir pliusas ir minusas, jog jums bus suteikta daug privatumo ir maistas aukštos kokybės bus daromas individualiai jums, tačiau su prancūzų kilmės savininku ne kiekvienam mirtingajam pavyksta rasti gerą kontaktą. Tačiau kam artima ekologija ir kitoks mąstymas gali čia ir užsibūti. Nors namukuose nėra oro kondicionieriaus tačiau nakties ramuma ir bangų ošimas atperka viską! Pėsčiomis galima išeiti pasivaikščioti po miestelį.

4. Malibu Huts arba Ogix Cliff Paradise. Dvi nuostabios vietos ant šlaito. Jei norite pasakiško vaizdo ši vieta bus kaip tik. Šalia yra tai pačiai šeimai priklausantis ir restoranas. Vieni maloniausių žmonių sutiktų per du metus Balyje. Baseino nėra, bet jei dieną turite turus tai tikrai nebus problema. Iš šios vietos taip pat reikalingas motoroleris, jei norėsite apsilankyti kitose kavinėse.

5.  The Mesare resort. Visiems, kurie ieško ramybės ir jogos. Pasislėpęs džiunglių gilumoj, todėl greito interneto čia sunkoka tikėtis. Tačiau nuostabų vaizdą ir skanų maistą tikrai rasite. Šiek tiek brangokas maistas, todėl geriau iš anksto nusipirkite užkandžių, Būtina patiems vairuoti motorolerį. Puiki vieta atsijungti nuo civilizacijos.

6. Rumah Pohon Tree house. Svajonių vieta, kuri traukia turistus kaip medus! Tačiau, kad ir kaip gražu ten būtų aš jums tikrai NErekomenduoju čia praleisti nakties. Visų pirma dėl higienos sąlygų namukuose, o visų antra dėl saugumo. Laiptais baisoka net dieną lipti, tai jau nekalbu jei sutemus norėsite nueiti iki WC. Šioje vietoje taip pat labai didelis vėjas. O anksti ryte jau aplink jūsų namuką stovės minia turistų, todėl privatų laiką turėsite tik ties pirmais saulės spinduliais. Tačiau ką tikrai rekomenduoju, tai aplankyti šią vietą. Iš jos, man asmeniškai, atsiveria pats gražiausias vaizdas visoje saloje.

7. Coco Resort Penida ir Kompyang Cottages. Iš principo labai panašios vietos tik viena prabangesnė, o kita paprastesnė dizaino ir aptarnavimo prasme. Tačiau Coco Resort yra daug geresnėje vietoje, nes jis netoli Crystal Bay paplūdimio, kuris vienas iš geriausių visoje saloje maudynėms ir nardymui. Todėl jei jums svarbiau viešbučio kokybė ir komfortas, tai rinkitės Kompyang kotedžą iš kurio galėsite ir pėsčiomis pasivaikščioti po miestelį, netoli visi laivų uostai. O jei norisi būti arčiau paplūdimio, tačiau iki geresnių kavinių teks pavažiuoti motoroleriu tai rinkitės Coco Resort.

8. Singabu bungalows. Jei norisi pigesnės vietelės, bet tikrai labai geros kokybės, tai kaip tik jums. Labai jauki vieta, gera atmosfera. Netoli visi laivų uostai ir daug kavinių aplinkui. Galite pasivaikščioti ir iki jūros, palydėti saulę pakrantėje. Gyva gitaros muzika aplink šią vietą esančiose kavinėse – tikra dovana sielai.

9. Abian House ar Govardhan Bungalow. Labai paprastos vietos ir panašių paprastučių svečių namų galite rasti visoje saloje. Tačiau rekomenduoju šias dvi dėl geros lokacijos ir dėl begalo geros kokybės. Personalas duoda daugiau nei tikimasi, tik svarbu būti draugišku kaip ir visur kitur Balyje. 🙂 Dažnai tokio tipo svečių namuose nebūna karšto vandens, kitur nebūna baseino arba būna labai toli nuo gerų kavinių ir gyvos muzikos vakarų. Taigi panašių vietų galite rasti nusėtą visą salą, rinkitės pagal nuojautą. 🙂

10. Į šią vietą galėčiau dar labai daug prirašyti, tačiau kai kur manau, jog kokybė neverta kainos, o kai kurios vietos gal visai panašios gausis. Kai kur bambukiniai nameliai ir egzotika parduodama kosminėmis kainomis, o vietoje nelabai kas daro įspūdį. Todėl 10 numeriui kviečiu jus pasidalinti savo patikrintomis vietelėmis ir aš jomis pasidalinsiu čia. Taip galbūt padėsite kažkam kas ieško savo geriausio varianto. 🙂

Keliautojų rekomendacijos:

  • Gus Mank Stay. Pigi ir jauki vietelė, nėra baseino, bet visai geroje vietoje, todėl iki paplūdimio galima nueiti pėsčiomis. Labai tinka kai keliaujate su šeima.
  • Penida Bay village. Visai nauja vieta, prie pat Crystal Bay paplūdimio, bet tolokai nuo uostų.
  • Coastal Inn. Pigesnis bambukinis namelis ir standartiniai svečių namai. Prie pat vandens. Arti kavinės ir gyva muzika.
  • Olala Villa Nusa Penida. Didelis baseinas ir tokios vietos daugiau Nusa Penidoje neteko matyti. Didelė teritorija, daug namelių, labai tinka atvykus su draugais. Tačiau bus reikalingas motoroleris.

Apkabinu ir lauksiu jūsų atradimų.♥

Juos rašykite čia. Taip pat paminėkite kas patiko, o kas ne. Na, o JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU Taip pat ir JŪSŲ LAIŠKŲ