Pinigai

Tokia populiari tema.. Kaip pritraukti pinigus.. kaip būti milijonieriumi.. ir t.t. Tai ir aš apie tai.. 🙂

Prieš pora savaičių lydėjau keliautojus po Nusa Penidos salą.. Ir jų išsakyti žodžiai man dar lig šiol skamba mintyse. “Garbė yra susimokėti“…
Gyvenant Balyje aš tiesiog buvau įpratusi derėtis ir spausti baliečius iki pat minimumo. Tačiau čia yra energija…Jei tu nenori mokėti kitam žmogui už jo darbą, jo nevertini…kodėl tau kažkas turi mokėti..

Stebiu ir galvoju.. kodėl aš visada taip noroėdavau tą kainą numušti.. Juk aš visai kitokią vertę gaunu energetinėj plotmėj. Atrodo sutaupai, bet ištikro tik pats save nuskriaudi. ( Nekalbu apie kraštutinumus, kai už bananą 10 eur mokama, kalbu apie normalias kainas, bet patį mąstymą, jog reikia nuolaidos )

Taigi po šių keliautojų mano galvoje kažkas apsisuko.. Aš tokį dėkingumą pradėjau jausti mokėdama už kavą ar salsą.. Juk esu apdovanota jei galiu sumokėti.. Ir energija per mane pradėjo tekėti.. Aš gaunu kartais atrodo net daugiau nei sumoku.. Juk pinigai tai energija.. leiskime jai tekėti.. Visata tokia išmintinga, jog tikrai tavęs nenuskriaus.. vienur duodi, kitur gauni.. Tik kartais mes to nesuvokiame.. Sumoki daug ir atrodo pinigais negrįžta.. Bet grįžta energija galbūt kita forma? Gerais santykiais, sveikata, įkvėpimu… Visada vyksta mainai..

Nuo pat mažų dienų man darbas asocijavosi su bausme ir kančia. Nes nebuvau itin geras vaikas ir labai dažnai turėdavau namų areštą ar darbą ( išravėti visą močiutės daržą ar visą vaikystę pievą pjauti, tai man būdavo didžiausia nelaimė), kuris man būdavo kaip bausmė už nusižengimą taisyklėms. Dėl to tiek metų ieškodavau laisvės, kur man niekas nevadovauja.. O jei tik tai pajausdavau, iškarto sakau “VISO GERO“. Bet dabar supratau, jog tai ne bausmė ir kančia, tai net ne pinigai, tai energijos mainai!

Kol jaučiu energijos mainus galiu kalnus nuversti.. Bet jei tik pradedu galvoti apie pinigus, kaip čia sutaupyti, kaip gauti nemokamai.. Atrodo viskas pastringa. Mano vidinė energija dingsta.. ir atrodo jog tie visi kalnai užvirto ant manęs.. Tik pagalvoju apie dėkingumą, pasidalinimą ir vėl viskas pradeda tekėti..

P.s. Taip betekant atradau savo svajonių namą.. jis dar tik statomas,, Bet važiuojant siauru džiunglių takeliu, kai pamačiau vos širdis nesustojo.. 🙂 Greit nubėgau į vidų ir vau… Viskas pagal mane.. O čia besvajojant svajonių namo terasoje.. 🙂

Tikrai nesakau, jog tai tinka visiems. Greičiausiai, jei esate vyras, jum tai visai neveiks, nes galbūt energija teka per tikslus.. Bet tai mano formulė, kuri man puikiai veikia. 🙂 Nesakau ir kad visada reikia būti nuolankiu, geru ir pn. tik dalinti pinigus į visas puses. Viskame turi būti balansas. Vienas gali viską atiduoti ir jaustis nelaimingas, kitas gali nieko neduoti ir jaustis laimingas.. Mes tokie skirtingi… 🙂

♥Apkabinu ir linkiu rasti savą logoritmą.♥

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ Vienas komentaras “Pinigai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s