Nusa Penida

Kas sekate mane jau senokai, žinot kaip aš ieškodavau savo Narnijų.. Stebuklingos būsenos.. Kai atvykau į Nusa Penida.. Supratau, jog čia ta vieta kurios taip ilgai visur ieškau.. Pasilikau čia pusmečiui.. Ištyrinėjau viską… Ir lyg šiol nesuprantu kaip tokiame mažame žemės plotelyje telpa tiek daug gamtos grožybių…

Ji dar visai laukinukė.. Keliai tik pradedami kloti.. Todėl pati čia važinėju motoroleriu tik pagrindiniu keliu.. Jei lydžiu keliautojus visada rekomeduoju automobilį.. Tik į kelis objetus jau veda geras kelias.. Kad atostogų džiaugsmai nevirstų nubrozdintais keliais ir rankomis.. keliaukite automobiliu.. (čia tikrai toli gražu keliai ne kaip Balyje)..

Bet jei kelionė į Bali jūsų planuose ir pasiilgsite neturistinių vietų..Vos 40 min. laivu ir kviečiu jus aplankyti šias salas.. Nusa Penida.. Lembongan ir Ceningan.. Tik iškarto perspėju, jog praktiškai į visus paplūdimius, šventyklas, krioklius ar gražius vaizdus veda daug daug laiptelių… Todėl nusiteikite palaipioti 🙂

Pora vaizdų.. kurie tikiuosi įkvėps jus atvykti čia

Parašykite man ir suplanuosime nuostabiausią laiką jums! Užsakant turus rekomenduosiu ir viešbučius (pagal jūsų biudžetą ir poreikius).

Galimi įvairūs turai ir jų variacijos. Parašau jums trijų pačių mylimiausių turų kainas, o jei norite individualaus turo parašykite ir suderinsime 🙂 Turų kaina nurodyta keliaujant nuo dviejų žmonių. 
Jei keliauji viena/as – rašyk ir rasime sprendimą.

Individualius turus sudarome tokius kaip :
– Jūsų pasirinkti objektai ir jų patogiausias išdėstymas dienoje;
– Nardymas + dienos turas;
– Giluminis nardymas;
-Pasiėmimas Balyje iš viešbučio, visi pervežimai, laivo bilietai, dienos turas ir grįžimas į Balio viešbutį;
-Turai į Lembongan/ Ceningan salas;
-Žvejybos turai;
-Nakvynė paplūdimyje;
-Jei būna baliečių vestuvės – visada galima sudalyvauti;
Ir dar daug daug idėjų galime išpildyti.. tik pasidalinkite svajonėmis 🙂


Taip pat jei norite nepermokėti už laivo bilietus – kreipkitės. Galimi variantai keltis iš Benoa, Sanur, Padang Bay, Kusamba uostų. Jei atplaukiate iš Gili salų ar Lombok taip pat yra galimybė su papildomu pervežimu.

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ