Būk gera..

Pagaliau supratau pamokas, kurios mane taip ilgai lydėjo… Ir atėjo naujas gyvenimo etapas.. 🙂 PAGALIAU, nebesu “gera“.

Kaip ir žadėjau pasakoju apie savo paskutiniu metu neturėjimą energijos, pastovų norą miegoti.. kol galiausiai susirgau.. O sirgdama galvoju, ne ką kūnas man rodo.. o jog turiu dirbti.. IR tada pagalvojau kodėl?? Pirmas dalykas, jog neleidžiu sau ilsėtis, bet tai jau buvau ne kartą atradus savy.. Bet antras dalykas.. Jog noriu būti visiems gera ir nieko nenuvilti..

Tas nuolankumas ir noras būti gera, prisiimti visus darbus, jog tik įrodytum, jog esi geras.. Tikrai neveikia.. Tik nukankinsi save 🙂 Bent jau aš nukankinau taip.. Kol galiausiai supratau, jog nereikia viskam sakyti taip.. Kaip supratau?? Stebiu baliečius… jų nuolankumas kartais stebina. jie niekada nepasako ne, nenubrėžia savo ribos.. ir matau kaip kiti žmonės (vakariečiai) jiems lipa ant galvos.. energetiškai tik stumia, kol jie atsiduria aukos pozicijoje ir yra užspausti kampe.

Bet kartą sutikau balietį, kuris visai kitoks.. Kurio nepašokdinsi. Ir kuris moka pasakyti aiškiai kur yra riba NE. Su juo pakalbėjus man atsivėrė naujas pasaulis.. Jog aš turiu teisę pasakyti ne, jog aš neturiu būti gera, jog kažkam įrodyčiau savo vertę. Aš jau esu pakankama. Čia ir dabar, be kito žmogaus pripažinimo. Sau pati. Su juo bekalbant išėjau iš kampo.. Ir tokia laiminga dar niekada nesijaučiau.. Pagaliau jaučiu gyvenimą..

Kai nustojau būti gera ir pradėjau sakyti ne, nustojau bijoti.. Ir drąsiai sakau taip tam ką myliu. Gavau staiga pasiūlymą palydėti 7 lietuvaičius į Nusa Penidą.. Nors ankšiau lydėti lietuvius man buvo raudona zonaaa, bet pasakiau taip.. Ir ligos išgaravo..per naktį.. nemiegojau praktiškai dvi naktis, o energijos kosmosas.. Energija grįžo.. Laimė ir džiaugsmas gyvenimo kartu su ja sugrįžo.

Šiais metais pažadėjau sau nebelaikyti žmonių šalia savęs, kurie manipuliuoja manimi, meluoja, žemina mane, jog patys jaustųsi geriau. Turiu kažkokį magišką pojūtį, nes jaučiu tai kažkokiam kitam lygmenį lyg atvirą knygą. Aš juos visada priimdavau, nors ir matydavau tą melą.. Tačiau dabaar nebeįsileidžiu į save, į savo erdvę. Leidžiu sau pasakyti ne.

P.s. pradedu jums rodyti salas pati. Todėl drąsiai kreipkitės su visais klausimais 🙂

Nors skamba trumpa istorija, bet ji tęsėsi labai ilgai… Ir labai ilgai save kankinau.. Kol galiausiai priėmiau sprendimą.. Jog aš nesu šiukšledežė į kurią ateina kiti išmesti savo emocijų, nesu rebilitacijos klinika, kur prigėręs draugas gydo savo nuoskaudas, nesu auka, kuri bijo pasakyti stop.

Jei esate tame – sustokite… Apkabinkite patys save ir nustokite būti geri.. Gyvenimas yra įvairus, kartais reikia sakyti taip, kartais nubrėžti ribą “ne“, kartais dirbti visa širdimi nemokamai, kartais pasakyti kainą, kartais padėti išgyventi kito skausmą, kartais leisti jam išgyventi jį pačiam… Nėra taisyklių.. Nėra gerai ar blogai.. Yra tik tai kaip tu jauti ir kaip tu nori…

♥Apkabinu. Mylėkite save.♥

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s