Balis ar Lietuva?

Vakar sau užsidaviau šį klausimą, kodėl negaliu džiaugti būdama ten kur esu, nors bendrai kalbant jaučiuosi laiminga. Gavau tiek daug jūsų žinučių ir pamąstymų, kad ir pačiai galva susisuko 🙂 Bet radau atsakymą sau… Mano mėnesio tema RIBOS.

Po dalelytę kaupus šią temą pagaliau matau bendrą vaizdą, kuriuo noriu pasidalinti 🙂  Nuo odos bėrimų per visą nugarą iki santykių su žmonėmis… Viskas kalbėjo apie mano ribas.. Kad laikas jas keisti, kad jau išaugau..

42972039_251004175761687_3084336059593523200_n

Taigi pirmiausia pradėsiu nuo to, jog mes kiekvienas turime savo ribas, sieną ar energetinį lauką per kurią gali neateiti į gyvenimą nauji suvokimai, žmonės,  pinigai ir t.t.  Kaip jis susidaro? Per mus teka begale daug energijų, visomis kryptimis.. Viename gale “Gerai“ kitame “Blogai“,  “Noriu“-“Nenoriu“, “Malonu“ – “Skauda“ ir dar daugybė…   Kažkur šiose linijose yra mūsų įsitikinimai,  sujungus visus šiuos galus ir susidaro ribos.

vektorius2  Nesijuokit, per Paint nupiešiau, kad vaizdingiau būtų. 😀  Prašau be kritikos.

Dabar dauguma žmonių stengiasi tą minusinę dalį pašalinti ir gyventi tik pliusinėje pusėje. Tačiau taip energija nevaikšto ir mes įstringame.

Duodu pvz. juk net mūsų suvokimas “Noriu“ ir “Nenoriu“ laikui bėgant labai kinta.. Todėl energija turi vaikščioti pirmyn ir atgal tam, kad suprastume ko nebenorime ir ko norime, tam, kad augtume. Augimui reikalingas judėjimas..

Taip ir aš vakar suvokiau, jog man nereikia rinktis Balis ar Lietuva.. Ką turi Balis, to neturi Lietuva… ir atvirkščiai…  Kai padarau viską Balyje, noriu grįžti į Lietuvą.. Kai baigiasi Lietuvos etapas noriu į Bali… Ir tai natūralu, tai energija su kuria aš augu.

Mano svajonės ir vizijos, darbai ir savirealizacija kol kas veda į Balio salą, todėl tikrai matau ten dalį savęs… Kita mano dalis yra čia.. Lietuvoje, mano Narnija..

Labai daug visko tyrinėjau, bet manau kas jums gali padėti savo ribas pamatyti tam tikroje situacijoje yra ši meditacija.  Kad pereiti į kitą lygį, turime suvokus savo ribas, jas plėsti.. Plėsti energijos kiekį, kuris telpa tame energetiniame lauke, kurį patys sukuriame.  ♥

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s