Praktika “taip“

Jau pora dienų kaip vis gaunu ženklus pasidalinti tuo.. Šiandien jau net galva plyšta nuo tos energijos..  Galvoju pradėsiu dažniau pasakoti savo pažinimo savęs kelią, savo atrastas Narnijas, nes tiek daug visko vyksta, kad paskui sunku atsekti įvykius. 🙂

Kažkada galvojau, jog Narnija tai pasaulis kuriame kažką išmoksti, suvoki.. kur vyksta stebuklai ir protu suvokiamos taisyklės neveikia..   bet galiausiai vėl grįžti į kasdieninę realybę. Bet jau daugiau nei puse metų aš esu visiškai savo Narnijoje. Kur visa aplinka tik atspindi tave, tik pastebėk. 🙂

lion-3012515_1920

Nežinau, kaip visą tą energijos srautą perteikti per žodžius.. Šiuo metu man atėjo pajutimas pažaisti žaidimą “TAIP“. Jo metu dažniausiai į gyvenimą ateina situacijos, kurias esu užspaudus.. Šis žaidimas, man davė geriausia mėnesį Lietuvoje, tokios būsenos senai jau nejaučiau – totalus balansas tarp darbo, sanykių, poilsio, saviiugdos… Esu visiškame sraute, kurio suplanuoti protu neįmanoma.
Kas mane pažįsta, žino kokią situaciją buvau prisišaukus prieš pora metų kaip įsiskaudinus buvau.. Žaidimo dėka atsidūriau su dviems žmonėmis, kurių galvojau vengsiu visą gyvenimą. O dabar susitarus susitikti tik su vienu, bam atsiranda ir antrasis… Sėdžiu sau su jais mašinoje ir klausausi jų santykių. Sėdžiu ir taip juokinga viduje,  kad tokios situacijos net susapnavus nebūčiau.. Sėdžiu rami kaip belgas, nei pavydo, nei paniekos, nei smerkimo… NIEKO… 0 režimu…

interviu2

Kita praktikos dalis sakyti “TAIP“ ne tik kitų pasiūlymams, bet ir pačios savo norams. O jie kartais tikrai nesuvokiami… Kaip jie mane vedžioja, skraidina.. Ir kaip gera kai protas tik pastebi juos, bet nebekontroliuoja, nes juk jam tai tik “žaidimas“.
Prieš gimtadienį tyrinėjau antrą chakrą – malonumą.. Ir buvo begalo įdomu kur viskas veda.. Pradėjau nebenorėti saldumynų, o keistas noras atsirado lašišai, moliūgų, morkų sriuboms. Garstyčios tapo mano dienos palydovas.. Viską sau leidau nekontroliavau “sveika“ ar “nesveika“. Tuomet vienas žmogus pasakė, jog mano stuburo slankstelis “pakrypęs“ (nežinau tikslios terminologijos), bet tas slankstelis laiko įtampą pilve. Per gimtadienį gavau kūno kaukę nesvarumo būsenoje. Kažkaip atėjo mintis paklausti administratorės kam skirta ši procedūra.. Ir ji man kad pasakoja apie stuburo slankstelius, apie stuburo grįžimą į pirmapradę padetį…  Galvoju nu super… 🙂 Bet pamini, jog procedūros metu beveik visi užmiega..  Bet tik ne aš, aš tokią stiprią sau meditaciją prasivedžiau, taip toli nukeliavau (buvo baisu, kur mane vedė), jog toje besvorėje erdvėje visą savo emocinį sena kūną palikau, kaip kokį sarkofagą (meditacijoje išgyvenau visus savo gyvenimo reikšmingiausius įvykius, net patį gimimą). Jau nuo tada jaučiosi lengva lyg pūkelis..
Nu aš negaliu nustoti žavėtis kaip iš tikro mus veda jei leidžame sau būti toje tėkmėje… Gausite atsakymus į visus savo didžiausius klausimus..

IMG_7056

Bet žinoma praktika “taip“ iškėlė ir labai daug skaudžių emocijų, kurias laikiau savyje. Bet džiaugiuosi jas pamačius, nes daug LABAI daug kiek mes slepiame… net patys nuo savęs.

Kitas dalykas, kad man darant praktiką labai susibalansavo visos sritys, nebeliko pasinėrimo į darbą ar tik į poilsį, santykius, saviugdą… Tiesiog gyvenu čia ir dabar, atsiduodu tam momentui ir diena prisipildo automatiškai visko..

Kažkaip kuo toliau tuo įdomiau man stebėti save ir aplinką, paskui padaryti pokytį savyje ir stebėti ką atspinduliuoja aplinka. TAIP Gera gyventi..  🙂

 ♥

interviu16

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s