Tikslai veda tikrai ne į laimę?

Kas sekė mano pasisakymus paskutiniu metu matyt pastebėjo, jog jaučiu lyg depresiją… Kodėl? Nes supratau, jog gyvenu botagėlio ir morkos priekyje principu.. Išsikeliu sau tikslą, tada jo siekiu, bet tai neleidžia man niekada atsipalaiduoti, jaučiuosi lyg nagais būčiau įsikabinus ir kopčiau aukštyn, o jei nusprendžiu pagulėt papludimyje dvi valandėles per pora savaičių, tada mintys botago režimu suveikia ir net skirdama laiko poilsiui aš neatsipalaiduoju, nes turiu dirbti vardan tikslo – laimės.. Kas geriausia, kad aš jį greit pasiekiu, bet kas blogiausia, kad jį pasiekus suprantu, jog laimė ne ten.

Galiausiai suvokiau, jog tikrai tai tik išorinės aplinkybės, gal ši sistema veikia vyrams… Bet tikrai ne moterims.. Supratau tik per visą tą laiką, jog esu stipri mergina.. Nors tokia visai nenoriu būti. Supratau, jog laimė visada ateityje..

Praėjau ilgą kelią kaip suprasti savo tikruosius norus.. Bet ir jie pavirto tikslo pasiekimu ir galiausiai jokios laimės būsenos nesuteikia. O jei ir suteikia ji tokia trumpa…

Taigi galiausiai suvokiau, jog kažkas ne taip.. Ieškojau atsakymo, klausinėjau visų… Tai kur ta laimė?

img_20151021_101203

Kas keisčiausia, jog kiti pasiekę tikslą supranta, kad tai ne jiems.. Bet mano dabartinė situacija sako, jog viskas skirta man, aš jaučiuosi save realizuojanti, jaučiuosi apsupta žmonių, gyvenu ant papludimio, šiltas oras ir dar daug dalykų, viską gavau ko norėjau.. man gera čia – kur esu.. bet tos laimės vistiek nėra…

Atrodo priėjau savo iliuzijų horizoto kraštą…

Ir kai tikrai tikrai reikia pagalbos, visata man ją atsiunčia.. Rimvydo Židžiūno seminaruose lankydavaus dar būdama Lietuvoje.. Ilgą laiką jo minčių neklausiau.. Ir kažkiu mistišku būdu į mano muzikos playlist’ą pateko ši medžiaga.. Apsiverkiau jos beklausant, oda šiurpo.. Nes gavau atsakymą kodėl aš nejaučiu tos laimės ir kodėl esu nuolatinėje problemų/ sprendimų/ tikslų procese.. Dalinuosi su Jumis, nes galbūt ir Jums tai padės suprasti kur ta laimė… Ne tik banalia fraze, jog “laimė viduje“..

 

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 🙂