Dieviškas kelias

Mintys, o gal kažkoks vidinis pašnekovas, tiesiog neleidžia ramiai nusedėti vietoje… Jaučiu, kad turiu tuo pasidalinti…

Šiuo metu, kuo toliau tuo daugiau žmonių bunda, tampa sąmoningesni… Bet kartu matau, jog tai lyg siekiamybė pabusti – nušvisti, žmonės lyg ir jaučiasi geresni už kitus, kai vadina save pabudusiais. Bet pabudimas yra blyksnis su labai ilgu procesu, galbūt net nesibaigiančiu..  Pabudimas atsitinka, kai supranti, jog išviso nieko nebesupranti… O tada ilgas atsakymų ieškojimų kelias.. Kai atrodo, jog jau viską supranti, atsidaro naujas laiptelis kur vėl begalinių ieškojimų takas..

Dieviskas kelias

Mano akimis būti pabudusiu yra labai didelis sąmoningumas, kiekviename savo žingsnyje. Stebėti ką sako žmonės, ką sako tavo vidinis balsas, ką rodo tavo kūnas.. Tai procesas su daug sunkumų ir džiaugsmo. Kartais suvoki, jog tau kažka visata rodo, o tada bandai išnarplioti visą voratinklį, jog suprastum ką. Kartais liūdi, nes vieną labirantą praeini per dieną, o kitame klaidžioji metus… Bet kokia laimė kai išnarplioji savo voratinklį.. Man tai pabudimas.. Pabudimas kiekvieną akimirką peržengus į kitą etapą, nes ir vėl supranti, jog nieko nebesupranti…

DSC09975

Vis dažniau girdžiu žmonės ieško “savo kelio“, “Dieviško plano“, “misijos“… Bet pastaruoju metu suvokiu tai, jog savo Dievišką planą gali pakeisti kiekvieną akimirką. Jis pasisuka ten, kur tu pats nori, apie ką svajoji… Galbūt šiandien svajoji apie keliones ir visata tave veda į jas visais įmanomais būdais, bet galbūt, pradėjęs keliauti suprasi, jog visai ne to tau reikia ir tavo kelias vėl pasisuks…

Man atrodo, jog prieš ateidami į šį gyvenimą turime kažkokias pamokas išmokti, bet jas galime suvokti įvairiose savo gyvenimo vingiuose..  Žodis “likimas“ man reiškia ne tai, jog esi bejėgis keisti situaciją, o tai, kad savo pamokas, žmones, situacijas sutiksi savo kelionėje, nesvarbu kokį kelią bepasirinktum.

Nusa penida - savo kelias

Mes patys kuriame savo kelią išjausdami savo tikruosius norus.. Galbūt šiame gyvenimo etape suvokiu tai, ką galiu suvokti, galbūt po savaitės lukštensiu jau naują svogūno lukštą ir savo norus išsigryninsiu dar giliau.. ir mano kelias vėl pasisuks kažkur..

Tikiuosi kažkas ras atsakymą šiame sraute..

1

 

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s