Balis realybėje rojus?

Paskutiniu metu Balyje sumažėjo turistų skaičius labai ženkliai.. Gal dėl lietaus sezono, gal dėl per naujienų kanalus transliuojamos negatyvios informacijos apie šiukšles paplūdimiuose, ugnikalnio Agungo išsiveržimo grėsmę, o gal dar yra priežasčių..

Gyvenu Balyje jau penktą mėnesį.. Kartais sulaukiu žinučių, jog rodau tik Balio iliuziją, o juk realybė visai kitokia.. Vienus apvogė, kitiems vien šiukšlės paplūdimiuose, tretiems lietus neleidžia džiaugtis saule..

23

Bet man kuo toliau, tuo labiau atrodo, jog mes patys kuriamės savo realybę. Jokių vagių man neteko sutikti, o jei ir teks, žinau jog reiškias, kad pati kažkam nedamokėjau, o gal iš kažko per daug paimiau.. Balyje karmos dėsnis taip vėjo nešamas, jog vos spėji paleisti negatyvią mintį, o jau kitam žingsnį tau ji grįžta.  O gal kaip tik prarasti pinigai ar daiktai apsaugojo mane nuo kažko baisesnio.

Kas keisčiausia, jog lietus Balio saloje dar mistiškesnis. Vienoje vietoje lyja, o už 20m, sausa… Jei mane pradeda lydėti lietus, suvokiu, jog ne jis kaltas.. Gal man laikas skirti laiko sau, pabūti namie, nustoti lėkti.. Gal pabaigti neužbaigtus darbus… O gal tiesiog, išmokti džiaugtis lietumi, išmokti keliauti per lietų.. Džiaugtis ir priimti tai, ką duoda ši diena. Juk lietus negraužia, jis tik šlapias.. Kodėl jis įtakoja mano dienos būseną?

26804051_2044645439113207_519382737_n

Šiukšlės paplūdimiuose.. šiukšlės gatvėse.. Gali eiti ir piktintis.. O galima ir suprasti, jog tai srovės atneša jas, jog aplink Bali yra daug švarių paplūdimių, tik reikia žinoti tas vietas.. Gali mokyti kitus, o gali eiti ir surinkti tą, ką matai aplink save..  Patys kuriame savo aplinką.

Balyje gyvena virš 4 mln. žmonių, o jo dydis 10 kartų mažesnis už Lietuvą.. Logiška, jog tikimybė pamatyti visko daugiau mažame plotelyje – tikrai didelė. Bet tai, ką matome aplink save, kažką mumyse atspindi, kažko mus moko..

6

Kartais gyvenime jaučiuosi pasimetus, kartais blaškausi po pasaulį… Kartai atrodo, jog gyvenu kažkokiam kitam pasaulyje… Bet kartais gyvenimas suteikia dovaną. Tokią dovaną, kai kas sekundę norisi dėkoti visatai už ši paprastą jausmą, kuris suteikia tokį jausmą, nuo kurio visos kuno ląstelės šoka iš laimės.

Tiek laiko keliaudama, radau begale daug įėjimų į Narniją.. Į mano Narniją – stebuklingos būsenos pasaulį. Bet pagaliau, visata dovanoja man gyvenimą joje. Tai ne vartai, tai ne trumpas prilietimas jos, tai gyvenimas joje.  Kai nebenoriu niekur keliauti.. Mano sielos namai – Nusa Penida.. Mažytis žemės plotelis Balio pakrašty…

7

Dar nežinau kur tai mane veda… bet jaučiu, jog veda teisingu keliu.. mano širdies keliu. Kiekvienas šios salos centimetras atrodo yra manyje, gyvena manyje. Kiekvienam taške galiu susijunti ir patirti proto, kūno ir sielos harmoniją.

Čia tiek visko daug.. Tiek daug gamtos, tiek daug neatrastų vietų.. atvertų širdžių.. mėlynų vandenų.. žaliuojančių laukų.. horizontų plačių, kokosų skanesnių, takelių siauresnių. Laukinė sala, kurioje turizmas tik pradeda savo bangą… Laukia ilga kelionė.. 🙂 atrodo, jog keliauju po magiška pasaulį.. po N A R N I J Ą.

8

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s