Nenori? Nereikia

Vokietija.. vieta, kuri tikrai neateina į galvą, kai pagalvoji apie atostogas.. 🙂 Ir aš čia dažniausiai atvažiuoju tik dėl to, jog čia gyvena mano brolis. Jo ir jo šeimos dėka man Vokietija mielas širdžiai kraštas. Kokios man mintys ateina pagalvojus apie Vokietiją? Pirma mintis žalioji Narnija…

received_982521741794673

Vokietija mano galvoje tai tikrai ne pastatų ir šaltų žmonių kraštas. Man tai labai žalia ir kupina gamtos vietelė. Turiu ten tokią mūsų pamiltą vietą, kur žmonės labai retai užklysta, o mums tai dažniausiai pagrindis apsilankymo tikslas, mano ir brolių slapta vietelė, kur laikas sustoja.

received_982521718461342

Pirmoji stotelė Winterberg’as. Miestas pastatytas Olimpinėms žaidynėms. Žiemą čia atvažiuoja visi paslidinėti. O kai nėra sniego.. kaip čia žalia!  Į šią Vokietijos dalį rekomenduoju važiuoti tiems, kurie nori pravedinti galvą ir pabūti gamtoje. Čia tiek daug pestiesiems skirtų maršrutų su viena už kitą gražesnėmis panoramomis, jog sunku net pasirinkti.

Antroji stotelė Liesen’as. Mažas kaimelis. Bet kiek čia galima vaikščioti! O turint mašiną ir pakilus į kalnus galima aplankyti mano Narniją. 🙂  Jei reikės gyvenamosios vietos kreipkitės! (arba mano Narnijos kordinačių 🙂 ). Viena iš dienų, kai su šeima pavalgome vieninteliame miestelio restorane, kur mano brolio šeima prigamina tiek maisto, kad oho… (jei čia būsite būtinai paragaukite pudingo su uogomis! )  prisivalgius su mama ir vienu iš broliu nutariam eiti pasivaikščioti ir prajudinti tiek privalgytų skanumynų.. Ar gali būti nuostabesnė veikla, eiti kažkur ir ieškoti gražių vietų? Tikrai ne 🙂 Dėl to esam gera komanda. Bekopdami į kalną visi nusprendžiame vienbalsiai, jog čia verta atvažiuoti vien dėl to… Prieinam kryžkelę.. ir mes nebūtume mes, jei neištyriėtume visų jos kelių. O tiek vieno, tiek kito kelio gale atradimai džiugina akis! Kaip aš myliu tą jausmą, kai neplanuodamas atrandi magiško grožio vietas.. Gal kažkam, tai ir nieko ypatingo, bet man čia taip sebuklinga!

19601546_1954176868160065_486937304315132987_n

Kelionė ne kelionė, jei nieko neišmoksti joje 🙂 O šioje kelionėje mokėmes paleisti kontrolę ir priimti viską taip kaip yra, nesigilinant. Kai tavim rūpinasi nuo maisto iki to, kur važiuoti turi, o kartais juk matai kaip galima viską geriau suorganizuoti, bet tiesiog, turėjom būti chameleonais ir prisitaikyti prie vietos spalvų 🙂 Tarkim.. Vokiečiai visą gyvenimą valgo pusryčiams tą patį: kiaušiniai, didelis pasirinkimas mėsiukų, BANDELĖS įvairių rūšių, ir džemai dar daugiau rūšių.. Kiek kartų čia buvau visada pusryčiams tas pats ir jie nesupranta, kaip mes po antros dienos keliam streiką, jog norime vaisių.. (p.s. aš nevalgau gliuteno/glitimo, tai kaip manot ar lengva prisitaikyti..? 🙂 ) ,  bet mums pavyko šį kartą.. Nes visą savaitę nepakėlėm streiko. 🙂  Stebuklas, bet tai  pradirbus manęs beveik net neišbėrė..

bread-2349711_1280

Kita akivaizdi pamoka.. Prieš važiuojant į oro uostą, visada būna atsisveikinimas su brolio šeima, močiutėmis, dėdėmis ir t.t.. Brolio tėtis duoda vokus ir palinki geros kelionės. Aš jau žinau, kas juose, nes tai kartojasi kiekvieną kartą… Pinigai..  Na ir ką jūs manot, nepraėjo ir pusė dienos, kai esame oro uoste, ir iš milijono žmonių mano bagažą sugalvoja patikrinti.. Wizzair.. Nesvarbu, kad visada su tokiu pat lagaminu skraidau, nesvarbu, jog kitų žmonių bagažas gal net didesnis, bet maniškis visas tilpo, o ratuku plastmasės ne.. žodžiu lygiai 2mm. netelpa ir man liepė susimokėti 40 Eur. už tai..  Mama iškart klausia “ ką galvojai, kai gavai voką?“. O man pirma mintis atėjus į galvą “nu kodėl jie kiekvieną kartą mum susimoka, jog mes juos aplankome? Kaip nemalonu“ ir dar daug neigiamų emocijų, jog man tų pinigų nereikia.. Na kaip sakoma, jei nenori, tai ir nereikia… Gerai dar, kad laiku susivokiau, o tai ir daugiau būčiau išleidus..

Paskui viso skrydžio metu dėkojau už šią situaciją, kuri man parodė, jog pati nepriimu tų pinigų 🙂 O žmonės juk tiesiog, nori apsikeisti energija.. Taip išreiškia savo padėką, nes mes atnešame tikrą uraganą į ramiųjų vokiečių kraštą… Per brolio vestuves (kurios buvo be alchoholio) , sugebėjom išjudinti visus ir jie atsiskleidė visai naujom spalvom… Net diedukai šoko lyg dvidešimties.. 🙂

Stebint gyvenimo tėkmę, ji mums dovanoja begalę daug atradimų!

IMG_0554

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš kelionių, jas galite rasti mano instagram’e : godakup

JEI KYLA KLAUSIMŲ, AR REIKIA PATARIMO, LAUKSIU JŪSŲ LAIŠKŲ 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s