Persekiotojas Korfu saloje

Jau kuris laikas mano gyvenime figuruoja žodžiai “emocijų paleidimas“, o už tų žodžių slepiasi neregėti klodai…  Žinoma, buvau naivi, kad išvažiavau į Korfu salą galvą pravedinti.. Emocijų paleidimas atsivijo mane ir čia..

Pasakoju nuo pradžių, kokie stebuklai vyksta, kai juos pastebi… 🙂  Pirmas vakaras Korfu saloje, atvykau į Paleocastrica, kuri į čia priviliojo savo laukiniais paplūdimiais, kalnais ir žaluma.. Tikras mano svajonių kampelis…Narnija..  Aišku vietinių mažiau nei turistų, bet atmosfera vistiek begalo gera. Taigi vietinė moteris rekomendavo nueiti į paplūdimio restoraną “Akron“. Einant nuo savo pilies esančios aukštai kalnuose, iki šio restorano praėjau pasakų namelį, ant kurio užrašyta “ … Balis“, kadangi Balis mano dienoje yra vienas iš populiariausių žodžių, tai atkreipiau dėmesį momentaliai ir mintyse šmėkštelėjo mintis “hm.. įdomu, kodėl Balis..?“  ir toliau nužingsniavau į “Akron beach“. Iškart buvau užburta atsivėrusių vaizdų..  O sutemus uždegtos žvakės aplink baseiną… nu vaizdas VAU..  Staiga prie manęs prieina vyrukas, su kuoriuo prieš pora minučių prasilenkėm. Turbūt, jis ten visom merginom priburia tas pačias pasakas, koks jis nuostabus.. 🙂 Galiausiai sakau, jog man reikia jau eiti, nes darosi tamsu… Jis žinoma pasisiūlė pavėžėti motoroleriu (p.s. prieš tai pora savaičių vaikščiojau galvoje su mintim, kad būtų faina, jog kas nors pamokintų mane motoroleriu važiuoti. Jis žinoma iškart pasisiūlė pamokyti.. Deja neteko to patirti.. Tai dar vis ieškau drąsaus kandidato 🙂 )  Važiuojam važiuojam į milžinišką kalną ir staiga jis sustoja prie jau minėto namelio su užrašu “.. Balis“.. sako, jog čia – jo namai…. Ta prasme galvoju “kąąą?rimtai?“… Balis tai jo mamos antras vardas… Taip ir baigėsi šis vakaras..

Antra diena. Išėjau anksti ryte paieškoti naujų vietų, nepopuliarių tarp turistų.. Žinoma, jog radau nerealų paplūdimį, kuriame telpa vos 10 žmonių.  Sėdžiu sau laiminga ir abrakadabra, prieš akis vėl išlenda jis… Sakau, kaip tu mane radai?  Tai jis sugebėjo pilies šeimininkės paklausti, kur aš išėjau, kai sužinojo, jog į paplūdimį, jis manęs ieškojo per juos visus, nes norėjo pakviesti su draugais laivu paplaukioti !!!! Jau tada pradėjau jo bijoti..

Trečią dieną sutikau jį kitoje kavinėje, bet pasakiau, jog dirbu, tai atsikabino..
Tą patį vakarą, puse 4 ryto pradėjo belstis į duris, langus…

Begalo išsigandau, nes kažkaip atrodė, jog jis ir į balkoną gali įlipti, jei jau ant tiek persekioja… Man tiek viduje baimės ir nerimo tai sukėlė, Jūs net neįsivaizduojat… Bet tada atėjo apšvitimas.. Juk visi žmonės atspindi mus..  Pradėjau analizuoti kas čia mane taip gazdina, supratau, kad jo noras mane kontroliuoti (visų pokalbių nepasakojau, bet tai buvo akivaizdu). Galvą pradėjo skaudėti net nuo mąstymo.. Ką tai man rodo…

Galiausiau prisikapsčiau, jog aš mėgėja visus kontroliuoti, o ypač, jei kažką nuo manęs slepia, tai prasideda lyg paranoja. Net pati nustebau, jog tokia esu 🙂 Na ir tada geriausia dalis priimti poreikį kontrolės, o tuomet jį paleisti.. Ir vaaaauuu… Vyrukas gyvena per tris namus nuo manęs, bet jau savaitę jo nebesutinku ir jis neateina pas mane. Kiti vietiniai mano “draugeliai“ sako, jog jį mato ten pat kaip ir visada, bet mes jau kažkaip prasilenkiam..

Sutapimas? Stebuklas? Bet tai viskas slypi mumyse…  🙂

greece-1776215_1920

Jei norite daugiau pamatyti mano nuotraukų iš Korfu, tai jas galite rasti mano instagram’e : godakup