Šios akimirkos galia

Niekad negalvojau, kad tai atsitiks man… Kelionės man visada buvo viskas, vienintelis dalykas, kuris mane motyvuodavo eiti toli… Keista, bet suprantu, jog tai buvo labiau bėgimas, nei tikrasis laimės jausmas. Lyg iliuzija, kuri iš tiesų tokia ir buvo. Keliauti yra begalo geras jausmas, bet keliaujant būti laimingu yra lengva. Naujos vietos, nauji žmonės, rutina pranyksta. Nors iš tiesų, juk rutina neįmanoma, nėra nei vienos dienos tokios pačios. Tai kodėl mes tai vadiname rutina?

Dabar kažkas manyje pasikeitė ir man begalo gera ten, kur esu – Lietuvoje.  Mylimi žmonės visada šalia, mėgstamos veiklos džiugina kas dieną, turiu galimybę daryti kitus žmones laimingus, turiu laisvę keliauti, bet nebe bėgti..
Išties keistas suvokimas. Jog turiu išmokti jaustis laiminga čia, kur esu. Juk senos tiesos sako, jog viskas keičiasi, jei keitiesi pats. Visi galime niurzgėti, bet ir visi galime kažką pakeisti. Buvau jau pavargus nuo to jausmo, jog man reikia kažkur keliauti, kai pasidaro sunku. Be šį kartą nusprendžiau ne bėgti, o kurti. Viską nudažau dabar tokiom spalvom, kokiom noriu. Noriu paliūdėti – prašau, noriu jaustis laiminga – BAM ir yra, niekas netrukdo, neberiboju savęs fraze “turi būti laiminga“. Bet kaip jautiesi viduje tą ir pritrauki išorėje. Man Lietuvoje kažkaip gera, jaučiuosi namie, o kiek laimingų žmonių aplink, arba bent jau tos laimės ieškantys! Ir koks nuostabus galiausiai jausmas ateina, jog nebereikia bėgti nuo to, kas blogai, o užtenka kurti kažką gero aplink save – kasdieną, bent mažytį stebuklą.

Žinau žinau.. daug kelio iki to nuėjau ir lengva dabar kalbėti, bet kiekvienam savas kelias, gal Jums jis bus trumpesnis 🙂

Kai kas dieną pradedi stebėti save viskas tampa daug aiškiau. Ir žingsnelis po žingsnelio, susikuriu savo gyvenimo pasaką. Niekas nežino kaip geriausia yra Jums, todėl tikėkite ir klausykitės savęs. Lengva pasakyti.. Pati begaybė kartų abejojau ir vėl patikėdavau ir vėl abejojau. Bet abejonės viską sugriauna. Ekspermentuokite ir pamatysite 🙂  Visi mėgins jus “paprotinti“, bet juk niekas ištiesų nežino kaip turi būti.. Net ir tu pats kiekvienoje akimirkoje vis patobulini savo kelią ir atrandi po truputį savąją tiesą.

 Mintys padrikos, bet taip norisi perteikti Jums šį jausmą, kad žinotumėte, kad tai įmanoma, kad viskas, ką jaučiat veda jus į priekį. Išsigryninkit savo norus ( ne mamos, ne tėčio, ne aplinkos, o savo!), nes jie tikrai išsipildys 🙂

lt