Pokalbis su savimi

Sakau LABAS sau pačiai.

Išties taip pasineriu į kasdienius darbus, kad užmirštu save. Esu tokia laiminga, kad pildosi mano svajones, kurios kažkada atrodė tolimas tolimas tikslas. Bet žengiant į kažką naujo, atrandi savyje dar daugiau naujo. Kaip svarbu rasti laiko sau.. Ne tokio laiko, kad žiūrėti TV ar filmą, o nuoširdžiam pokalbiui su savimi.. Pažiūrėti, kur einu, kokie mano tikslai, o galbūt išanalizuoti kodėl vienaip ar kitaip elgiuosi tam tikrose situacijose, kaip jaučiuosi. Ir ar išvis esu laiminga?

Juk dauguma per naujus metus ar gimtadienį, o gal  kokio seminaro įkvėpti susidėliojame savo tikslus.. Bet kiek daug įrašome ne savo, o aplinkos tikslus. Kiek iš viso to sąrašo pasiekiame?  Visų žmonių problema yra, kad greitai dingsta motyvacija… Bet žinokit, jei iškapstai giliai savy savo tikrąjį tikslą, tai motyvacija nedingsta. Lengva tikrai nebūna, bet visada yra jėgų ir noras keltis ir eiti. Gal nesekmės momentu ir reikia paklausyti kokio įkvėpiančio pasakojimo, bet tik tam, kad lengviau būtų atsistoti, o ne tam, kad ta užkrauta motyvacija neštų mus į priekį.  Juk jei neturim savo tikrojo tikslo ta motyvacija mus nuneš į visai ne ten, kur mes norime, gal greičiau ten, kur kažkas atrado savo tikslą, bet tai bus ne Tavo vieta..

Taigi mokausi ir aš eiti link savo tikslo, jau jį radau ir keleta metų link to ėjau, o tik dabar jis po truputėli pradeda pildytis… Laikais galvoti vėl tikslus, kurie atrodo nepasiekiami, kad ir toliau judėčiau vis tolyn ir tolyn…

Dar vienas suvokimas ir atradimas šią savaitę… Tik tada kai pabusi iš iliuzijos ir pripažinsi kokioje vietoje tu esi, tik tada pradeda viskas keistis..  Tai daugumoje sferų pritaikoma, bet man atitinka emocinę būklę. Kažkaip perlipau savo iliuzijas ir pagaliau pripažinau, kokia buvau užsiblokavus ir tuščia ir tada WOW jau kitą dieną jaučiu, kaip viskas keičiasi. Atrodo atsidarė kažkokie vartai ir pradėjo tekėti energija..

Žinau, kad ir kaip kartais būna sunku, ieškokit atsakymų į savo klausimus, tai padės Jum augti, padės patirti kažką naujo, nestovėkite vietoje 🙂

♥ Su MEILE, Goda. ♥

pink-1326168_1920