Tobulėjimui nėra ribų

Pastaruoju metu tiek darbų buvo, kad nespėdavau daugiau niekam skirti laiko.. Nei sau, nei draugam.. Tik vienas, kitas arba trečias darbas. Pastebėjau, kad kalbėdama su žmonėmis sakydavau, kad pavargus esu. Atrodo lyg darau viską, ką myliu, ko laukiau taip ilgai, kur galiu realizuoti save… ir esu pavargusi.. ?? Taigi šian pradėjau mąstyti, kame čia problema ir žinoma, atsakymą radau – pakeisk minčių formuluotę.. Esmė tai, kad jei taip sakau, tai taip ir jaučiuosi. Tai suvokus pasikeitė viskas: nuovargio nebėra, jaučiuosi puikiai, o  nuo darbo dar pasikraunu daugiau energijos.. Tokia laimingaaa esu, kad pagaliau gavau tokį šansą, tokią galimybę, kuriuos taip ilgai laukiau ir brandinau kažkur giliai.

♥ Dėkoju visa širdimi ♥

Su visu tuo atėjo ir kitos mintys… Visada, ko noriu, tas ir ateina į gyvenimą, tačiau paskui suprantu, kad visai ne to norėjau. Bet visi tie dideli ir maži neatitinkamumai man padėjo  kiekvieną kartą vis labiau suprasti, ko aš ištikro noriu. Ir kai tai supratau, BUM ir yraaa. Visos patirtys buvo lyg mažos pakopos, kurios atvedė į kitą lygį. Svajonių veikla, nauji žmonės, nauja aplinka, kurioje taip gera būti, nauji santykiai ir aišku naujos pamokos.
Pamokos tiesiog lipa viena per kitą, atrodo jau visą tai buvau išdirbus ir vėl tas pats.. Taigi naujas suvokimas, kad tą pačią pamoką naujame lygyje mokomės dar giliau, paliečiame jos gilesnį sluoksnį. O žmonės, mūsų aplinka, kaip jie mum padeda augti, tai supykdo, tai jauti pavydą, tai pažemini, tai šalia jautiesi susikaustęs, tai norisi apsikabinti, tai jautiesi nereikalingas… Kiek visko parodo, kad mumyse dar yra užsislėpę.. Sakykite nuoširdų AČIŪ, mūsų aplinka išties yra pati geriausia, kokią mes galime turėti !

Žodžiu tobulėjimui nėra ribų 🙂

Apkabinu. :*

adventure-1807524_1920

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s