Kas slypi po šypsena

Šiandien noriu pasidalinti trumpu pamąstymu apie sėkmingus žmonės, kurie atrodo realizuoja save. Kurie savo srityse yra daug pasiekę. Ir kas po visu tuo slypi…?

Atkreipus dėmesį supranti, jog visa tavo nuomonė yra sudaryta socialinių tinklų ar žiniasklaidos. Todėl kažkaip permečiau akimis kai kurių man patinkančių žmonių biografijas, norėdama sužinoti kokiomis vertybėmis jie vadovaujasi ir atrasti “stebuklą“. Kas visų jų gyvenimus sieja? Atradau gan įdomių sutapimų..

Ne visų gyvenimas rožėmis klotas, visiems tenka praeiti sunkų kelią. Žiūrint mano akimis gal tai atrodo ne toks ir sunkus kelias, bet tiems žmonėms jis buvo sunkus. Akimirkos kai nežinai ką daryti, kur eiti, kai atrodo jog pasiekei dugną.  Kokį ilga kelią jie nueina, kad atrastų tą savo veiklą ir kiek kartų jie iš to kelio išklysta. Tačiau visi daro tai ką jaučia iš širdies, nors pradžioje tai būna sunku, vis tiek žmones veda kažkoks vidinis balsas, kad turi eiti į priekį. Ta veikla galiausiai duoda rezultatą, kurį mes matome kaip sėkmingo žmogaus įvaizdį. Tačiau jų talentas juk yra ne tas rezultatas, o būtent – kad jie milijoną kartų suklydo ir toliau darė, net kai buvo sunku tikėjo savimi.

Taip pat pas visus pastebėjau ketinimą padėti kitiems žmonėms, pagerinti jų gyvenimą, nekokybiškas paslaugas padaryti kokybiškomis, suteikti žinias, padėti jiems pasiekti savo tikslų. Tačiau tai darydami dėl žmonių jie nepamiršta savęs. Nors visa jų aplinka sako daryk taip ir taip, jie daro tai ką jaučia patys yra teisingiausia.

Kitas ryškiai matomas dalykas yra, kad viskas ateina žingsnis, po žingsnio. Jie neprisiriša prie savo veiklos, pasiekę tam tikrą tašką juda toliau, visad auga, kuria kažką naujo.  Ir žinoma ciklas!  Visi turi savo ritmą, bet pas visus yra sėkmingas ir nesėkmingas laikotarpis. Svarbu nepamiršti, kad tai praeisi ir daryti viską ką gali tuo metu geriausia. Tai lyg banga – pakyli ir vėl leidies…

Ir tai ką mes vadiname stebuklu, daugumos žmonių istorijose atsiranda tinkami žmonės būtent tada, kai jų ir reikia. Tiek kuriant naują produktą, ar ieškant bendraminčių, tiek norint pakeisti pasaulį, ar net norint sukurti komercinį kosmoso turizmą!  Viskas ateina būtent tuo laiku kai reikia.

Taigi kad ir kaip būtų sunku nesusidaryti nuomonės apie žmogų  iš socialinių tinklų ar žiniasklaidos, reiktų pasistengti išlikti kritiško mąstymo. Pati iš savo patirties žinau, kad žmonėms atrodydavo, jog aš laiminga, nes nuotraukose šypsausi, tačiau taip nebuvo, viduje tiesiog plyšdavo viskas. Visi turim savo kelią, jame daug pamokų skirtų mums. Gyvename lyg puzlėje, kai išmokus pamoką užsipildo kažkokia paveikslo vieta. Gal ir visų mūsų gyvenimas susijungia į didelę puzlę, kurioje turime išbandę gal daug skirtingu vietų, o gal pataikę iš pirmo karto atsidurti teisingoje vietoje. Tik judėdami patys būsime ten kur nori ištikro mūsų vidus. Kai išgirsime tą vidinį šauksmą pasistenkime sekti juo, kad ir kokius keistus dalykus jis siūlo daryti. Visada atsidursime ten kur reikia 🙂  Gero kelio! eik ten kur veda vidinis balsas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s